Kariéra

Momentálně hledáme kolegy na tyto pracovní pozice:

 Mechanik - opravář - servisní technik

Náplň práce:

  • Servis a opravy speciálních drážních strojů
  • Montážní práce nových systémů na strojích
  • Generální opravy strojních komponentů
  • Diagnostika a kontrola

 Požadavky:

  • Vzdělání nebo praxi v oboru s technickým zaměřením, velmi vhodné pro obory automechanik, mechanik strojů a pod.
  • Orientace v dílenských výkresech
  • Manuální zručnost, samostatnost
  • Loajalitu

Nabízíme:

  • Mzda: 32 000 - 36 000 Kč
  • Jednosměnný provoz/40 hod. týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující finanční ohodnocení a docházkový bonus 4x3600
  • Stravenkový paušál
  • Servisovaný pracovní oděv

  • Obsluha CNC

  • Programování vyráběných dílů
  • Obsluha CNC soustruhu (operační systém Heidenhain)

 Požadavky:

  • Základní znalost obrábění
  • Všeobecný technický přehled
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Manuální zručnost, spolehlivost, přesnost
  • Znalost programování vyráběných dílů v operačním systému Heidenhain výhodou

Nabízíme:

  • Mzda: od 34 000 - 38 000 Kč

Nabízíme zajímavou, různorodou práci v jednosměnném provoze, v malém příjemném kolektivu, s možností rozšíření kvalifikace.

Požadujeme: samostatnost, zručnost, pečlivost.

Nástup: dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Více informací: Denisa Domanská, tel. +420 734 854 464, e-mail: info@tssolomouc.cz

Máte připomínky nebo otázky?
Kontaktujte nás zde